ikarsu napisał(a):

|
Ja pierdylę. Polak kłamstwo czuje na odległość. Polak może być od razu policjantem ,prokuratorem ,sędzią i katem. Złapany-oskarżony-winny-powieszony. Dajmy szansę mylić się ludziom. Dopiero na końcu ich osądźmy (jeżeli musimy bo nas coś ciśnie). Ktoś ,kiedyś powiedział - "...jesteś bez winy - rzuć w winnego kamieniem..." A tak swoją drogą śmieszni Ci domorośli "Sherlockowie Holmesowie"...
|
Mówisz to na poważnie? Szczerze mówiąc to gdybym był pewien, że za słowa jakie mi przyszły na myśl, kiedy przeczytałem to, co napisałeś, nie dostał bym bana, to ogarnął byś się natychmiastowo... Pomyśl junior użytkowniku, zanim napiszesz coś tak naiwnego raz jeszcze.