Biorę wolne w robocie i jadę jutro do Grodziska na testy. Kończę własnie wrzucać z moim "menago" filmiki z orlików gości podobnych posturą do mojej.
tofik napisał(a):

A czym się różni Oproiescu od Burdenskiego niby ? Obydwaj cieniasy i amatorzy , tyle, że ojca jednego Franek zna i się dostał bez testów, a drugi musi kombinować
|
Otoczką Panie, otoczką. W naszej sytuacji - kiedy nie mamy profesjonalnych piłkarzy - otoczka jest o tyle ważna, że można stwarzać pozory profesjonalizmu gdzie indziej. Teraz zesrało się również to.