Wyświetl pojedynczy post
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64012
Stary 26.06.2013, 21:34
Biorę wolne w robocie i jadę jutro do Grodziska na testy. Kończę własnie wrzucać z moim "menago" filmiki z orlików gości podobnych posturą do mojej.


tofik napisał(a):Wyświetl post
A czym się różni Oproiescu od Burdenskiego niby ? Obydwaj cieniasy i amatorzy , tyle, że ojca jednego Franek zna i się dostał bez testów, a drugi musi kombinować
Otoczką Panie, otoczką. W naszej sytuacji - kiedy nie mamy profesjonalnych piłkarzy - otoczka jest o tyle ważna, że można stwarzać pozory profesjonalizmu gdzie indziej. Teraz zesrało się również to.
Ostatnio edytowane przez thechris : 26.06.2013 o godz. 21:50.
Odpowiedz cytując