Wyświetl pojedynczy post
Jean_Paulista
Member
 
Od: 06.2007
Skąd: Koszalin

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#794
Stary 26.06.2013, 20:50
szprotson napisał(a):Wyświetl post
ja ogladam graceland.
fajne o fbi dea i innych chujach
dobre dupy
Po przeczytaniu Twojego postu też sięgnąłem po ten serial. Powiem jedno - nie zawiodłem się, wchłonąłem 3 odcinki i czekam na więcej!
Odpowiedz cytując