Temat
:
Seriale - temat zbiorczy.
Wyświetl pojedynczy post
Jean_Paulista
Member
Od: 06.2007
Skąd: Koszalin
Offline
#
794
26.06.2013, 20:50
szprotson
napisał(a):
ja ogladam graceland.
fajne o fbi dea i innych chujach
dobre dupy
Po przeczytaniu Twojego postu też sięgnąłem po ten serial. Powiem jedno - nie zawiodłem się, wchłonąłem 3 odcinki i czekam na więcej!
Jean_Paulista
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Jean_Paulista
Znajdź inne posty napisane przez Jean_Paulista