Wyświetl pojedynczy post
JEDREK76
konserwa
 
 
Od: 06.2004
Skąd: STRUSIA NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64004
Stary 26.06.2013, 20:26
K4millo napisał(a):Wyświetl post
Z tego Rumuna jest niezły bajkopisarz, że niby agent zamieścił dla zemsty te kompilacje na Youtube...

Filmiki na Youtube zamieścił użytkownik o nazwie "sorinely007":
wis.la/ro12o

jak widać zostały one dzisiaj usunięte, oczywiście przez złośliwego agenta, a nie przez Oproiescu:
wis.la/wx9k0

Tylko zastanawia mnie jedna rzecz? Dlaczego niejaki Oproiescu Sorin używał w 2009 roku na forum Yahoo, nicka o nazwie "sorinely007"?
wis.la/ipt4v

Wchodzimy teraz na profil "sorinely007": profiles.yahoo.com/sorinely007, a tam zdjęcie człowieka testowanego przez Wisłę:
wis.la/vjvtz

Niezły agent z tego Sorina, nie ma co, agent 007.
Heh chyba powinni Cię w klubie zatrudnić, a wypier...ć wreszcie raz na zawsze kapusia Kapkę.
Odpowiedz cytując