K4millo napisał(a):

Z tego Rumuna jest niezły bajkopisarz, że niby agent zamieścił dla zemsty te kompilacje na Youtube...
Filmiki na Youtube zamieścił użytkownik o nazwie "sorinely007":
wis.la/ro12o
jak widać zostały one dzisiaj usunięte, oczywiście przez złośliwego agenta, a nie przez Oproiescu:
wis.la/wx9k0
Tylko zastanawia mnie jedna rzecz? Dlaczego niejaki Oproiescu Sorin używał w 2009 roku na forum Yahoo, nicka o nazwie "sorinely007"?
wis.la/ipt4v
Wchodzimy teraz na profil "sorinely007": profiles.yahoo.com/sorinely007, a tam zdjęcie człowieka testowanego przez Wisłę:
wis.la/vjvtz
Niezły agent z tego Sorina, nie ma co, agent 007.
|
Heh chyba powinni Cię w klubie zatrudnić, a wypier...ć wreszcie raz na zawsze kapusia Kapkę.