Wyświetl pojedynczy post
K4millo
Senior Member
 
 
Od: 05.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64003
Stary 26.06.2013, 20:18
adam24 napisał(a):Wyświetl post
Zachęcam do lektury!

http://www.igol.pl/article,63625.html
Z tego Rumuna jest niezły bajkopisarz, że niby agent zamieścił dla zemsty te kompilacje na Youtube...

Filmiki na Youtube zamieścił użytkownik o nazwie "sorinely007":
http://webcache.googleusercontent.co...%2Fsorinely007

jak widać zostały one dzisiaj usunięte, oczywiście przez złośliwego agenta, a nie przez Oproiescu:
http://www.youtube.com/user/sorinely007

Tylko zastanawia mnie jedna rzecz? Dlaczego niejaki Oproiescu Sorin używał w 2009 roku na forum Yahoo, nicka o nazwie "sorinely007"?
http://groups.yahoo.com/group/seria1...age/1005?var=1

Wchodzimy teraz na profil "sorinely007": profiles.yahoo.com/sorinely007, a tam zdjęcie człowieka testowanego przez Wisłę:
http://profiles.yahoo.com/sorinely007

Niezły agent z tego Sorina, nie ma co, agent 007.
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując