Wyświetl pojedynczy post
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64002
Stary 26.06.2013, 20:16
Nasi juniorzy młodsi zostali mistrzami Polski - ciekawe czy którykolwiek w jakiejś tam przyszłości zostanie piłkarzem pierwszego zespołu Wisły?

Któryś z kolegów pisał że nie opłaca się Szachtarowi szkolenie młodzieży (co i tak robi) bo i tak żaden z nich nie może się przebić do składu i że podobnie nie warto szkolić w Wiśle.
http://www.eurofutbol.pl/news/713261...-w-Szachtarze/

Owszem, jak będziemy po 10 mln euro płacić za piłkarzy jak Ukraińcy

A na razie taki Przybecki i Piatek w Zagłębiu a my będziemy podniecać się czy Macedończyk podpisze z nami kontrakt. Kilka klubów polskich pozyskało piłkarzy z ligi macedońskiej (tak mi się wydaje) i jakoś nie kojarzę żeby któryś z nich zrobił karierę. Kojarzy ktoś? Jakoś tytuł najlepszego piłkarza ligi macedońskiej nie przemawia do mnie. To nie liga Serbska czy Chorwacka.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując