Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64000
Stary 26.06.2013, 20:03
TYSIAC906 napisał(a):Wyświetl post
pojawiło się jakieś swiatełko w tunelu :O http://wislakrakow.com/www/showartic...rticleid=28047
Jest nadzieja na jedno WZMOCNIENIE . Chociaz w sumie nie rozumiem ,dlaczego jego się testuje ,a Burdenskiego bierze z miejsca. NA UKŁADY NIE MA RADY
W porównaniu do tego co było wcześniej to jest super profesjonalista i gwiazda podpisać bez testów!!1
Odpowiedz cytując