Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
TYSIAC906
Member
Od: 06.2013
Skąd: České Budějovice ,Jaworzno
Offline
#
63998
26.06.2013, 19:57
pojawiło się jakieś swiatełko w tunelu :O
http://wislakrakow.com/www/showartic...rticleid=28047
Jest nadzieja na jedno WZMOCNIENIE . Chociaz w sumie nie rozumiem ,dlaczego jego się testuje ,a Burdenskiego bierze z miejsca. NA UKŁADY NIE MA RADY
TYSIAC906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do TYSIAC906
Znajdź inne posty napisane przez TYSIAC906