Wyświetl pojedynczy post
TYSIAC906
Member
 
Od: 06.2013
Skąd: České Budějovice ,Jaworzno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63998
Stary 26.06.2013, 19:57
pojawiło się jakieś swiatełko w tunelu :O http://wislakrakow.com/www/showartic...rticleid=28047
Jest nadzieja na jedno WZMOCNIENIE . Chociaz w sumie nie rozumiem ,dlaczego jego się testuje ,a Burdenskiego bierze z miejsca. NA UKŁADY NIE MA RADY
Odpowiedz cytując