Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
dizzy
Member
Od: 05.2013
Offline
#
63997
26.06.2013, 19:52
Ale ten ->
http://www.transfermarkt.de/de/ostoj...ler_54547.html
całkiem fajnie i profesjonalnie wygląda. Jest na testach w klubie i do wzięcia za darmo.
dizzy
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do dizzy
Znajdź inne posty napisane przez dizzy