Wyświetl pojedynczy post
Pero
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21062
Stary 26.06.2013, 19:47
Gdzie?
Przecież zostanie nam tam jedna płyta na dodatek wynajmowana od TS więc nie wiem czy dalej będą to wynajmować. Ponadto na to boisko się chuchało i dmuchało bo trenował tam pierwszy zespół...
Odpowiedz cytując