|
Kiedy my grzebiemy po śmietnikach i wyciągamy takiego Oproiescu Legia pewnie sprzeda Bereszyńskiego za 2 mln euro i będzie mieć kasę na następnych młodych z naszej ligi bądź stranierosów o uznanych nazwiskach. My tymczasem musimy się cieszyć wygrzebanymi śmieciami z Rumunii.
Być może Benfika nie kupi teraz Bereszyńskiego za 2 mln euro, to w następnym okienku odezwą się Rosjanie. My tymczasem dalej w śmietniku będziemy grzebać.... jaka żenada.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
|