Gucio25 napisał(a):

na dniach wybieram się do Zakopanego z kobitą i chcemy trochę pochodzić po górach, w planach Morskie Oko, jakieś szczyty. i właśnie chciałem się was spytać o wasze doświadczenia z górami w Czerwcu, bo obawiam się, że w wyższych partiach może być śnieg.
|
Dwa razy bylem w Zakopcu w czerwcu, miejscami w wyższych górach był śnieg, ale nie na tyle duży, aby przeszkadzał. Ale to były też cieplejsze lata.
Zgadzam się z opiniami, że z przyczyn pogodowych i turystycznych chyba wrzesień jest najlepszy na takie wycieczki.