Lukasz napisał(a):

szczerze nie sądziłem, że trafię (czyli strzelałem). Jeśli TF dostarczała na tę budowę swoje produkty i nie otrzymała zapłaty, to mamy jaśniejszy obraz o sytuacji TF, Cupiała i oczywiście Wisły.
Pytanie kolejne, czy prawo w Austrii obciąża inwestora odpowiedzialnością solidarną wobec podwykonawców ? - tego to już ciężko będzie dowiedzieć się, ze stron internetowych.