Temat
:
Sobol - dziekujemy
Wyświetl pojedynczy post
Gucio25
Forumowy Di Caprio
Od: 07.2005
Offline
#
114
26.06.2013, 12:16
KAPITANIE.
do końca życia nie zapomnę Twojej bramki w Atenach, to było coś niesamowitego.
dzięki za to i za całą Twoją przygodę w Wiśle, wzór profesjonalizmu, waleczny charakter, pełen ambicji, której czasem było aż za dużo. teraz już takich nie ma.
Gucio25
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Gucio25
Znajdź inne posty napisane przez Gucio25