Wyświetl pojedynczy post
Gucio25
Forumowy Di Caprio
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#114
Stary 26.06.2013, 12:16
KAPITANIE.
do końca życia nie zapomnę Twojej bramki w Atenach, to było coś niesamowitego.

dzięki za to i za całą Twoją przygodę w Wiśle, wzór profesjonalizmu, waleczny charakter, pełen ambicji, której czasem było aż za dużo. teraz już takich nie ma.
Odpowiedz cytując