xiondz77 napisał(a):

|
Może sie zrzucimy Bednarzowi na FM'a, bedzie miał chociaż baze danych.
|
A tam zaraz FM'a - wystarczy mu pokazać transfermarkt; taniej wyjdzie. Wycenę piłkarzy mają co prawda z d**y wziętą, ale statystyki prowadzą raczej rzetelnie. Od razu dodam, że nie mają w bazie danych żadnego Oproiescu.
comek napisał(a):
|
jak go zatrudnią wtedy będą jaja
|
A może Rumun właśnie znalazł ligę na odpowiednim dla siebie poziomie
