Wyświetl pojedynczy post
christof20
Senior Member
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63899
Stary 26.06.2013, 11:27
xiondz77 napisał(a):Wyświetl post
Może sie zrzucimy Bednarzowi na FM'a, bedzie miał chociaż baze danych.
A tam zaraz FM'a - wystarczy mu pokazać transfermarkt; taniej wyjdzie. Wycenę piłkarzy mają co prawda z d**y wziętą, ale statystyki prowadzą raczej rzetelnie. Od razu dodam, że nie mają w bazie danych żadnego Oproiescu.

comek napisał(a):
jak go zatrudnią wtedy będą jaja
A może Rumun właśnie znalazł ligę na odpowiednim dla siebie poziomie
Odpowiedz cytując