Wyświetl pojedynczy post
buczo1985
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Jedlicze/Krosno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63896
Stary 26.06.2013, 11:24
Jakby był lepszy od naszych zawodników to podpisać z nim roczny kontrakt na poziomie 500 euro miesięcznie + premie za bramki. Niech się wykaże przebieraniec
Ostatnio edytowane przez buczo1985 : 26.06.2013 o godz. 11:53.
What's new?

Odpowiedz cytując