Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
kamileqPL
Junior Member
Od: 03.2013
Offline
#
63882
26.06.2013, 10:27
Jeżeli to faktycznie prawda, to Wisła się kompletnie skompromitowała. Dobrze, że to rozgryźliście.
Jakby co to dodałem to na swojej stronie na fb, aby trochę to nagłośnić:
https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater
kamileqPL
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kamileqPL
Znajdź inne posty napisane przez kamileqPL