|
Dokładnie, nie chodzi mi tylko o tych, którzy grają w Ekstraklasie. W 1 lidze, też są napewno utalentowani zawodnicy, tylko trzeba ruszyć 4 litery i zacząć ich oglądać. Wolę dać szanse młodemu rodakowi, nawet jeśli to będzie niewypał niż jakiemuś przebierańcowi z zagranicy.
|