Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
ziomalekk
Junior Member
Od: 11.2008
Offline
#
63878
26.06.2013, 10:03
Nie rozumiesz że trzeba za Polaka młodego zaplacic a za rumuna turyste nie trzeba
ziomalekk
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ziomalekk
Znajdź inne posty napisane przez ziomalekk