|
Ja nie rozumiem tylko jednego dlaczego łysa pała nie prowadziła zadnych działań(żadnych o których było słychać) w związku z pozyskaniem zawodników ze zdegradowanej Polonii czy też z Bełchatowa. Kilku graczy by się wyłapało z tych drużyn z pewnością.
Co do testowanych to myślę, że Cleber by nas nie wyciulał i nie podesłał jakiegoś szrotu. A z resztą testowanych to zobaczymy na sparingu ale jeżeli to prawda z tym Rumunem to widać jaka jest nasza polityka transferowa, jak dobrze się zna na swojej roli wspomniana łysa pała.
Mamy tyle kontaktów poprzez piłkarzy którzy grali i tą grę bardzo dobrze wspominają a nie potrafimy ich wykorzystać, nie potrafimy nawet znaleźć grajków w naszych niższych ligach to jak my możemy gracza znaleźć sami na zagranicznym podwórku?
|