ziomalekk napisał(a):

|
Stach 14 nie rozumiesz ze nas nie stac na młodych polaków nawet Legi czy Lecha na nich nie stac jeśli trzeba zapłacić 500tysiecy euro za takiego stępińskiego
|
A co to tylko Stępiński jest? Skąd ci młodzi się biorą w Górniku czy Bełchatowie albo w Widzewie? Z Marsa? Ilu piłkarzy z II i III ligi przetestowaliśmy w tym roku? Przetestujemy nawet "rumuńskiego studenta" udającego piłkarza a żeby kilku/kilkunastu polskich piłkarzy z niższych lig przetestować to nie mają czasu Smuda z Benarzem. Nie znajdzie ten kto nie szuka!