Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
ziomalekk
Junior Member
Od: 11.2008
Offline
#
63872
26.06.2013, 09:58
Stach 14 nie rozumiesz ze nas nie stac na młodych polaków nawet Legi czy Lecha na nich nie stac jeśli trzeba zapłacić 500tysiecy euro za takiego stępińskiego
ziomalekk
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ziomalekk
Znajdź inne posty napisane przez ziomalekk