Wyświetl pojedynczy post
Stach14
Junior Member
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63871
Stary 26.06.2013, 09:56
Jestem niemile zaskoczony ostatnimi doniesieniami transferowymi. To jest kpina, żeby w tak znanym klubie jak Wisła zapraszano na testy zawodników z łapanki, czy których widziano na Youtube. Błędy z przeszłości są dalej powielane. Ludzie, którzy są za to odpowiedzialni powinni odejść. Trener Smuda, niedawno zaczął pracę z klubem a już mydli oczy ludziom. W Wiśle miało być więcej utalentowanych polaków,a do tej pory nie zakontraktowaliśmy żadnego, natomiast udało się pozbyć trzech. Na dodatek jeden z nich był prawdziwą legendą. Przymierzani do gry są kolejni obcokrajowcy o wątpliwych umiejętnościach, czy nawet CV. To nie ta droga, gra w Wiśle to powinna być zaszczytem dla piłkarza a nie możliwością łatwego zarobku dobrej kasy za pobieganie sobie po zielonej trawie.
Odpowiedz cytując