Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
ziomalekk
Junior Member
Od: 11.2008
Offline
#
63869
26.06.2013, 09:54
Nic nie wysylajcie lepiej poczekac do sparingu do 17 i potem ciekawe co powie smuda
ziomalekk
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ziomalekk
Znajdź inne posty napisane przez ziomalekk