Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27276
Stary 26.06.2013, 09:52
Barti napisał(a):Wyświetl post
Mnie kolano (artroskopia łąkotka) robił i potem leczył dr Mierniczek, ale to było chyba jakieś 10 lat do tyłu. Kiedyś to był jeden z najlepszych speców w Krakowie. Kliknij sobie w google to nazwisko. Ja polecam.
NEVA!

Pardała Tomasz szpital św.Rafała na Piaskach

albo na Wiśle w tym ortoresie czy jak to sie zwie.

ale na łąkotke to Ci byle jaki ortopeda potrzebny,bo tego sie nie da zjebac
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując