Barti napisał(a):

|
Mnie kolano (artroskopia łąkotka) robił i potem leczył dr Mierniczek, ale to było chyba jakieś 10 lat do tyłu. Kiedyś to był jeden z najlepszych speców w Krakowie. Kliknij sobie w google to nazwisko. Ja polecam.
|
NEVA!
Pardała Tomasz szpital św.Rafała na Piaskach
albo na Wiśle w tym ortoresie czy jak to sie zwie.
ale na łąkotke to Ci byle jaki ortopeda potrzebny,bo tego sie nie da zjebac
