Wyświetl pojedynczy post
Bronex
Senior Member
 
Od: 04.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63860
Stary 26.06.2013, 09:35
Dobrali się jak w korcu maku ten Rumun z Bednarzem. Jeden udaje ,że jest piłkarzem. Drugi ,że jest kompetentnym ,w pełni profesjonalnym zarządcą Białej Gwiazdy. W sumie to tego smagłolicego studenciaka powinni podpisać od razu. Idealnie by się wkomponował przy Reymonta. Niby piłkarz, niby trener ,niby dyrektor sportowy. To jest tragiczne jak ten klub kończy. Przecież to nie jest nawet poziom I ligi takie rzeczy.

Polityka transferowa http://www.youtube.com/watch?v=CzB0TA3MqZE
Ostatnio edytowane przez Bronex : 26.06.2013 o godz. 09:52.
Odpowiedz cytując