|
Uspokujcie przynajmniej niektórych userów (w tym również i mnie) tego forum i napiszcie, że ktoś z administracji dostał zgodę od K4amillo na wysłanie jego obserwacji do klubowej skrzynki mailowej...
Liczę na to, że jeszcze dzisiaj przed sparingiem ujrzę na stronie głównej info o tym, iż Rumun właśnie sę spakował i wrócił do akademika, aby zaliczyć sesję letnią na swoim wydziale.
|