Wyświetl pojedynczy post
Barti
Socios Wisła Kraków
 
Od: 04.2011
Skąd: Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63841
Stary 26.06.2013, 07:42
Paweł napisał(a):Wyświetl post
Haitańczyk, Rumun mieszkający w Londynie, rudy Arab i Brazylijczyk z Hong Kongu. Trzeba przyznać, że scouting mamy naprawdę światowy.
Mają rozmach s...syny Normalnie szacun, ciekawe czy Grenlandię też już mamy spenetrowaną, na takiego Eskimosa dopiero ściągnęłyby tłumy...

dawiss napisał(a):
Ilu z Was oprócz jednej osoby zauważyło przekręt, że ot tak najeżdżacie na klub?

Rumun jest potwierdzony na głównej w tym samym newsie co Brazylijczycy.
Bo sezon tuż tuż i znowu jest gorąco. Znowu klub funduje swoim kibicom nerwowe oczekiwanie, zamiast radosnego podniecenia przed sezonem jakimś ciekawym transferem, i niekoniecznie za jakieś astronomiczne pieniądze...
Ostatnio edytowane przez Barti : 26.06.2013 o godz. 07:52.
Odpowiedz cytując