Paweł napisał(a):

|
Haitańczyk, Rumun mieszkający w Londynie, rudy Arab i Brazylijczyk z Hong Kongu. Trzeba przyznać, że scouting mamy naprawdę światowy.
|
Mają rozmach s...syny

Normalnie szacun, ciekawe czy Grenlandię też już mamy spenetrowaną, na takiego Eskimosa dopiero ściągnęłyby tłumy...
dawiss napisał(a):
Ilu z Was oprócz jednej osoby zauważyło przekręt, że ot tak najeżdżacie na klub?
Rumun jest potwierdzony na głównej w tym samym newsie co Brazylijczycy.
|
Bo sezon tuż tuż i znowu jest gorąco. Znowu klub funduje swoim kibicom nerwowe oczekiwanie, zamiast radosnego podniecenia przed sezonem jakimś ciekawym transferem, i niekoniecznie za jakieś astronomiczne pieniądze...