Wyświetl pojedynczy post
amauri1990
Senior Member
 
Od: 08.2007
Skąd: XVII

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63840
Stary 26.06.2013, 07:37
K4milo, jako ze Biura Prasowego zaglądającego na forum już nie ma, a JB o to nie posądzam, proszę prześlij to na adres mail sekretariatu Wisły. Albo wyraź zgodę, aby zrobił to kto inny, bo te ciućmoki są w stanie zachwycić się tym studenciakiem i go podpisać...
Odpowiedz cytując