|
K4milo, jako ze Biura Prasowego zaglądającego na forum już nie ma, a JB o to nie posądzam, proszę prześlij to na adres mail sekretariatu Wisły. Albo wyraź zgodę, aby zrobił to kto inny, bo te ciućmoki są w stanie zachwycić się tym studenciakiem i go podpisać...
|