|
Nie no paranoja, boje się, że ten rumun zostanie przyklepany przez Smudę, a zawodnik z Norwegii czy tam Szwecji żeby zrobic na przekór Bednarzowi odpadnie. No niestety teraz coś czuję, że będzie wewnętrzna wojna. Ktoś się dogada z Rumunem na połowę kasy za podpis i mamy studenciaka w składzie ^^
[FONT=Times New Roman]
Czy pamiętasz pierwszy w życiu mecz i po każdej bramce szał?
Kibicow śmiech, wiernych drużynie swej i na plecach pałki ślad.
[/FONT]
naoway.deviantart.com
|