comek napisał(a):

|
dajmy im pracować, oceniać będziemy po pierwszych meczach ligowych.
|
Po pierwszych meczach ligowych będą na nich leciały same k... i ch... Możesz zakłamywać rzeczywistość i się pocieszać, ale taka jest brutalna prawda.
comek napisał(a):
|
Jak na razie w naszej drużynie nie ma polskich talentów, są tylko solidni gracze, Uryga, Czekaj, Chrapek, Stolarski, może Szewczyk. Wszystko w swoim czasie, wolę dobrze grającego murzyna, niż lamiącego Polaka.
|
Solidny to jest Mały, Głowa albo Wilk. Ci których wymieniłeś są najwyżej przeciętni, najwyżej.