Wyświetl pojedynczy post
Spokolokoełrokoko
Member
 
Od: 06.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63833
Stary 25.06.2013, 23:32
comek napisał(a):Wyświetl post
dajmy im pracować, oceniać będziemy po pierwszych meczach ligowych.
Po pierwszych meczach ligowych będą na nich leciały same k... i ch... Możesz zakłamywać rzeczywistość i się pocieszać, ale taka jest brutalna prawda.

comek napisał(a):
Jak na razie w naszej drużynie nie ma polskich talentów, są tylko solidni gracze, Uryga, Czekaj, Chrapek, Stolarski, może Szewczyk. Wszystko w swoim czasie, wolę dobrze grającego murzyna, niż lamiącego Polaka.
Solidny to jest Mały, Głowa albo Wilk. Ci których wymieniłeś są najwyżej przeciętni, najwyżej.
Odpowiedz cytując