ja_ka_ napisał(a):

|
Poleci ktoś kumatego ortopedę (kolano)?
|
Mnie kolano (artroskopia łąkotka) robił i potem leczył dr Mierniczek, ale to było chyba jakieś 10 lat do tyłu. Kiedyś to był jeden z najlepszych speców w Krakowie. Kliknij sobie w google to nazwisko. Ja polecam.