Wyświetl pojedynczy post
Jose
Banita
 
Od: 04.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1137
Stary 25.06.2013, 16:59
Ja nie rozumiem 1 rzeczy.
Rozumiał bym gdyby Cupiał przestał finansować gdyby Wisła już miała 15 MP i stała się najbardziej utytułowana.
Rozumiał bym gdyby Cupiał przestał finansować gdyby Wiśle brakowało jeszcze kilka tytułów i by się poddał.
Ale nie rozumiem jak można poddać się w momencie kiedy 2 tytuły dzielą od stania się najbardziej utytułowanym
Odpowiedz cytując