ale tak naprawdę Ziry Hammer z Nancy, może być dobrym transferem, wiadomo, może nie był znaczącą postacią w swoim zespole, ale liga polska, a francuska to dwa inne światy. Przede wszystkim, chłopak ma dopiero 20 lat.
A tu filmik z jego grą w meczu z PSG, może nie zachwyca, ale na pewno źle nie jest...
http://www.youtube.com/watch?v=lbszajWpuIc