Zwitter napisał(a):

|
hunter jak obejrzysz to Rectify to napisz co sądzisz bo szczerze mówiąc trailer mnie nie porwał na tyle aby się za to zabrać, ale może będzie tak jak z Bates Motel, że po przeczytaniu opinii się za to wziąłem.
|
W weekend zrobiłem cały sezon (ma ledwie 6 odcinków).
Serial opisałbym jako głęboki dramat psychologiczny, nie ma tutaj fajerwerków, pościgów, strzelania itd. Są za to dość długie (niekoniecznie nudne) dialogi i aktorstwo na bardzo wysokim poziomie.
Zapewne nie każdemu się spodoba i znajdą się tacy co nazwą ten serial "usypiaczem". Niemniej jednak mnie się spodobał i po drugi sezon też na pewno sięgnę (ma być 10 odcinków), tym bardziej że mocno zakończyli pierwszy.
Dzisiaj w nocy zadebiutowało "Under the Dome" robione w oparciu o książkę Stephena Kinga. Ze zwiastunów wynikało, że będzie dobrze. Jak w praktyce? Sprawdzę za parę godzin pilota
