Wyświetl pojedynczy post
PlayLikeAPro
Senior Member
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63804
Stary 25.06.2013, 12:51
Starczy nam jak w pierwszym składzie grać będzie Miskiewicz, Uryga Czekaj , Stolarski, Chrapek, Małecki, Wilk, Orbit i Boguski. Sarki i Nowy LO i macie wybitny Polski skład. Czego chcieć więcej

A na serio to dla mnie stosunek Polacy - reszta 7:4 lub 6:5 w pierwszym składzie jest optymalny. A na razie do pierwszego składu mamy Chaveza i Sarkiego więc jeszcze dwa/trzy wakaty wolne. W rezerwie powinno być podobnie. Fajnie by było żeby jeszcze tych 6 graczy z Polski reprezentowało poziom zaangażowania Małego i Wilka(pomimo że go nie lubię trzeba mu oddać co jego) a nie Garguły.
Odpowiedz cytując