Starczy nam jak w pierwszym składzie grać będzie Miskiewicz, Uryga Czekaj , Stolarski, Chrapek, Małecki, Wilk, Orbit i Boguski. Sarki i Nowy LO i macie wybitny Polski skład. Czego chcieć więcej
A na serio to dla mnie stosunek Polacy - reszta 7:4 lub 6:5 w pierwszym składzie jest optymalny. A na razie do pierwszego składu mamy Chaveza i Sarkiego więc jeszcze dwa/trzy wakaty wolne. W rezerwie powinno być podobnie. Fajnie by było żeby jeszcze tych 6 graczy z Polski reprezentowało poziom zaangażowania Małego i Wilka(pomimo że go nie lubię trzeba mu oddać co jego) a nie Garguły.