Wyświetl pojedynczy post
marcin19876
Senior Member
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1239
Stary 25.06.2013, 11:55
Tym razem Algierczyk - Wisła coraz bardziej "Polska"

wis.la/phy7y

A tu jeszcze Kameruńczyk..

wis.la/poqvs
Powód: bez komentarzy
Ostatnio edytowane przez KOMINEK : 25.06.2013 o godz. 12:41.
Odpowiedz cytując