Budenski w ostatnim sparingu dobrze zagrał, zobaczymy jak będzie z Zawiszą. Nie możemy od razu skreślać chłopaka za staty i koleżeństwo. Skoro już tu przyszedł trzeba na niego niestety liczyć i miejmy nadzieje że tak sie tu fajnie wpasuje że będzie koksił

Sparing|: 1 skład ok , ale 2 masakra. z drugiego nadaje się tylko Nalepa,Buras w którego wierzę ( miał kontuzję jeszcze nie tak dawno) i Szewczyk. Ew. Burdenski bo chce ale może to jest tylko chwilowa chęć