Wyświetl pojedynczy post
huberix
Senior Member
 
 
Od: 02.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5523
Stary 25.06.2013, 08:59
Budenski w ostatnim sparingu dobrze zagrał, zobaczymy jak będzie z Zawiszą. Nie możemy od razu skreślać chłopaka za staty i koleżeństwo. Skoro już tu przyszedł trzeba na niego niestety liczyć i miejmy nadzieje że tak sie tu fajnie wpasuje że będzie koksił
Sparing|: 1 skład ok , ale 2 masakra. z drugiego nadaje się tylko Nalepa,Buras w którego wierzę ( miał kontuzję jeszcze nie tak dawno) i Szewczyk. Ew. Burdenski bo chce ale może to jest tylko chwilowa chęć
Odpowiedz cytując