Skrót ze sparingu
http://www.youtube.com/watch?v=hooXZpghwfM
Wyglądało to tak, jakby chłopaki nie zmienili połówek, tylko zamienili się strojami. Środek to całkowita porażka, tyle piłek co tam przeszło, my nawet tak nie podawaliśmy.
Sarki widać, że odstaje in plus od reszty. W drugiej połowie dobrze, że Misiek zaczął wychodzić i uchronił nas przed kompromitacją. Zaznaczam, że nie było akcji lewą stroną, czyli tam gdzie grał Bunoza.