Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63785
Stary 25.06.2013, 00:20
HEDu napisał(a):Wyświetl post
nie rozmieszaj mnie. mielismy tyle sytuacji z Sobolem i Wilkiem, ktorzy sa uwazani za najwiekszych twardzieli i walczakow, a tak naprawde srodka pola nie trzymaja i nie kreuja nic. Sobol byl dobry dawno temu i tylko wtedy, gdy byl tym jedynym defensywnym, a cala Wisla mogla opierac sie na reszcie zawodnikow, ktorzy ida do przodu. wtedy jak Sobol choc raz trafil, to bylo pieknie.
Środka pola to nie trzyma Wilk w naszym zespole. Wilk jest tak niepewny, że nigdy bym na niego złamanego grosza nie postawił. Co innego Sobolewski.
RAZEM WYPEŁNIJMY STADION PRZY REYMONTA !!! RAZEM BUDUJMY WIELKĄ WISŁĘ !!!
Odpowiedz cytując