bonawentura napisał(a):

|
My jesteśmy w podobnej, jeśli nie gorszej sytuacji od Górnika, jeśli chodzi o atak. Zawodnik klasy Sobola pomoże im ustabilizować grę w środku pola, co siłą rzeczy zwiększy ilość okazji z przodu.
|
nie rozmieszaj mnie. mielismy tyle sytuacji z Sobolem i Wilkiem, ktorzy sa uwazani za najwiekszych twardzieli i walczakow, a tak naprawde srodka pola nie trzymaja i nie kreuja nic. Sobol byl dobry dawno temu i tylko wtedy, gdy byl tym jedynym defensywnym, a cala Wisla mogla opierac sie na reszcie zawodnikow, ktorzy ida do przodu. wtedy jak Sobol choc raz trafil, to bylo pieknie.