Bzdurą wartą sprostowania to jest teza o 10 mistrzostwach Legii, skoro zdobyła ich jedynie 9, reszta twojego postu jak zwykle o niczym, więc nie warta komentowania.
________
I wracając do tematu ..
Viper napisał(a):

|
Kolejny sezon na zasadzie "jakoś to będzie" doprowadzi do katastrofy.
|
Wiele wyjaśni już runda jesienna, i tak co pół roku, bo jakoś nie mogę uwierzyć aby Smuda miał tu pracować 3 lata, a weryfikacja miała by być dopiero po 3 okienkach transferowcyh , zbyt dobrze znamy cierpliwość bossa, aby w to powątpiewać.