Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1225
Stary 24.06.2013, 22:33
Bzdurą wartą sprostowania to jest teza o 10 mistrzostwach Legii, skoro zdobyła ich jedynie 9, reszta twojego postu jak zwykle o niczym, więc nie warta komentowania.

________
I wracając do tematu ..
Viper napisał(a):Wyświetl post
Kolejny sezon na zasadzie "jakoś to będzie" doprowadzi do katastrofy.
Wiele wyjaśni już runda jesienna, i tak co pół roku, bo jakoś nie mogę uwierzyć aby Smuda miał tu pracować 3 lata, a weryfikacja miała by być dopiero po 3 okienkach transferowcyh , zbyt dobrze znamy cierpliwość bossa, aby w to powątpiewać.
Ostatnio edytowane przez milosz : 24.06.2013 o godz. 22:46.
Odpowiedz cytując