Temat
:
Nowodworek - Sobieski
Wyświetl pojedynczy post
Manti
Member
Od: 05.2012
Offline
#
109
24.06.2013, 16:02
Są już przedmeczowe zapowiedzi:
I LO:
https://www.youtube.com/watch?v=OIOoR8fdzdE
II LO:
https://www.youtube.com/watch?v=hxi2V6AAkeQ
Manti
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Manti
Znajdź inne posty napisane przez Manti