Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63774
Stary 24.06.2013, 15:36
naprawdę szkoda Piątka i Przybeckiego - którzy za niewielkie pieniądze mogli do nas przyjść a trafią pewnie do Zagłębia Lubin lub Śląska
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 24.06.2013 o godz. 15:38.
Odpowiedz cytując