WISŁAZWE napisał(a):

Były bramkarz Wisły wyraził ubolewanie z powodu nierzetelności autora tekstu, weryfikowanie danych i faktów stanowi bowiem podstawę dziennikarskiego warsztatu.
Niech zatem to, co nam powiedział, będzie najlepszym komentarzem do dzisiejszego artykułu redaktora Krzysztofa Budki pod tytułem „Nowe standardy Bednarza”.
To jest ten artykuł
wis.la/zdl6b
Ciekawe co teraz po wypowiedzi Pareiki zrobi Pan dziennikarzyna. Dzieki tej wypowiedzi Pareiki wyszedł na głupca tak jak i redaktor, ktory z Sergeiem przeprowadzał wywiad. Rozmawiał z Nimi po polsku jak sam przyznaje a Oni go nie zrozumieli - ciekawe jakim cudem udało im sie dostac do gazety jak nie potrafia we własnym jezyku przekazac tego co im powiedziała dana osoba. Rozumiem, ze Pareiko mogł poprawnie nie mowic ale zdecydowanie Oni powinni jego wypowiedz dobrze zrozumiec a nie postawili Wisłe w złym swietle.