Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21045
Stary 24.06.2013, 14:45
Panowie nie ma co dyskutować, to naprawdę duży krok ku normalności. Byle tylko dla drużyny rezerw było jakoś to dobrze zorganizowane.

Teraz klub z TSem musi pomyśleć o młodzieży i polepszeniu bazy dla nich przy R22.
Odpowiedz cytując