Wyświetl pojedynczy post
hunter
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 24.06.2013, 14:22
JrQ- napisał(a):Wyświetl post
Chłopie - Demjan zostaje w PDB bo nas na niego nie stać i PDB mu więcej zapłaciło.
Tak, teraz Podbeskidzie płaci więcej...
Akurat Smuda bardzo Demjana chciał, więc nie wygaduj głupot już.
Od Legii też Podbeskidzie płaci więcej?

Wisła złożyła Demjanowi konkretną ofertę kilka tygodni temu. Wraz z przyjściem Smudy zmieniło się jednak podejście do transferu (Wisła w ogóle nie kontaktuje się z jego menedżerem od pewnego czasu) co oznacza, że mu na Słowaku najwyraźniej nie zależy (i chwała Bogu). Są inne alternatywy do ataku.

Mamy 24 czerwca a lamenty jakby to była już połowa sezonu i jesteśmy na ostatnim miejscu. Poczekajcie jeszcze trochę, tak źle jak wielu z Was wieszczy to na pewno nie będzie. Transfery DO Wisły będą.
Odpowiedz cytując