Drozdzie- tak źle o komuchach piszesz, a z kim ewentualnie PIS chce koalicję w Elblągu?...z SLD
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomos...tml#BoxWiadTxt
Cytat:
|
Politycy PiS przekonują, że kandydat tej partii, Jerzy Wilk, zostanie wybrany na prezydenta Elbląga w drugiej turze wyborów. Nie wykluczają koalicji z SLD w radzie miasta.
|