Wyświetl pojedynczy post
york09
Banita
 
Od: 04.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23156
Stary 24.06.2013, 13:44
Drozdzie- tak źle o komuchach piszesz, a z kim ewentualnie PIS chce koalicję w Elblągu?...z SLD
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomos...tml#BoxWiadTxt
Cytat:
Politycy PiS przekonują, że kandydat tej partii, Jerzy Wilk, zostanie wybrany na prezydenta Elbląga w drugiej turze wyborów. Nie wykluczają koalicji z SLD w radzie miasta.