Wyświetl pojedynczy post
cfa
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20356
Stary 24.06.2013, 13:10
Gucio25 napisał(a):Wyświetl post
dwa pytanka - po pierwsze co z Burasem, który zapowiadał się fajnie, a w sytuacji kiedy mamy ze 4 pomocników na obóz jadą Lech czy Kościelniak?
a druga sprawa - skoro naszym jedynym "napastnikiem" na obozie jest Boguski, to dlaczego nie wzięliśmy chociażby Karłowicza, Kamińskiego, czy Kaganka (o ile wrócił już z wypożyczenia?).
młodzi by mogli zebrać doświadczenie, a przy okazji raczej napastnicy by się przydali, wątpie, że przyjedzie 4 czarnych na atak, a jak się okaże, że żaden sie nie nadaję, to zostaniemy z niczym.
Właśnie też chciałem zapytac o Kamińskiego, bo jak przychodził Probierz to chłopak okazał się niby bardzo dobry chociaż szansy nie dostał.
Mam nadzieję, że Smuda nie robił swojego testu na rozpoznanie utalentowanych graczy polegającego na chodzeniu po schodach
[FONT=Times New Roman]
Czy pamiętasz pierwszy w życiu mecz i po każdej bramce szał?
Kibicow śmiech, wiernych drużynie swej i na plecach pałki ślad.
[/FONT]
naoway.deviantart.com
Odpowiedz cytując