Wyświetl pojedynczy post
Lukasz
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2254
Stary 24.06.2013, 11:45
Oldpara napisał(a):Wyświetl post
"nie zatrudnie następnych po 300-400 tys EUR, zanim nie pozbędziecie się tych starych darmozjadów".
Złodziej ukradł a kowala powiesili, czyli wywaliliśmy sprzątaczki ponieważ piłkarze są przepłaceni.

W sumie jesteśmy zgodni i niewiele się różnimy - problemem jest kasa. Za dużo Cupiał płaci za stadion, za dużo na piłkarzy, za dużo dla managera, za dużo dla PZPN z transferu itp.... Wszystko kręci się wokół kasy i problemem jest kasa. Cupiał w pewnym momencie zaczął oglądać każdy grosz. Dokładniej od momentu odpadnięcia z eliminacji LM.

Edit:
Odbija nam się czkawką to że organizacyjnie leżymy. Niejednokrotnie na forum pojawia się wątek organizacyjnego bałaganu w Wiśle. Jak jeszcze jakoś widać PR tak też widać iż nie jest on zgrany z wydarzeniami w klubie.

Dla przykładu: straciliśmy szansę na fajne pożegnanie Sobolewskiego czyli:
a) brak meczu pożegnalnego = kilka tysięcy biletów mniej
b) zerowy zysk na sprzedanych koszulkach z białą gwiazdą nr 7 i napisem 'Sobolewski'
c) stracona szansa dobre wyniki medialności klubu

Wyszło jak wyszło - najgorzej jak mogło. Wręcz żenująco.
Winni sytuacji - Smuda i Bednarz ze wskazaniem na tego pierwszego.

Stara prawda - kasa nie rośnie na drzewach tylko trzeba ją umieć podnieść z ziemi.
Ostatnio edytowane przez Lukasz : 24.06.2013 o godz. 12:03.
JM:"Życie jest jak rower - nie kręcisz nie jedziesz" TF: "Dziś Wisła Kraków ma zapewnione optymalne warunki prowadzenia działalności sportowej."
"... jakieś dziwne wizje zagłady (..) Nie wiem czym to jest spowodowane, nie wnikam w to, ale trochę mnie to niepokoi"
TS: Zajmujemy się sportem, nie sprawiedliwością, ani praworządnością.(..) Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków informuje, iż od godziny 16.00 nie jest już właścicielem piłkarskiej spółki Wisła Kraków SA
Odpowiedz cytując